Sklep motoryzacyjny i warsztat samochodowy

Kościerzyna

Menu

Wydarzenia

Firma Atro jest partnerem sieci ProfiAuto.
Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami związanymi z marką ProfiAuto.

ProfiAuto spełnia marzenia!

ProfiAuto spełnia marzenia!

Piątek 13. był dla 17-letniego Michała niezwykle szczęśliwym dniem. Pomogliśmy podopiecznemu fundacji „Mam Marzenie” zrealizować to największe - aby przyjrzeć się realizacji programów Automaniak oraz Samochód Marzeń - Kup i Zrób emitowanych na antenie TVN Turbo.

ProfiAuto współpracuje z Microsoft

ProfiAuto współpracuje z Microsoft

Innowacyjna aplikacja, zmieniająca sposób obsługi klientów w warsztatach samochodowych to efekt współpracy marki ProfiAuto z firmą Microsoft. Cel przedsięwzięcia? Do 2020 roku wycofać telefony stacjonarne z sieci ProfiAuto Serwis, zrzeszającej ponad 1000 niezależnych serwisów.

Adam Klimek gościem „Projektu  Warsztat”

Adam Klimek gościem „Projektu Warsztat”

Adam Klimek na dobre dołącza do ekipy ProfiAuto i rozpoczyna tajemniczy projekt. Szczegóły już w sobotę, 23 września, w odcinku specjalnym „Projektu Warsztat”, którego emisja nastąpi o godzinie 10:40 tylko na antenie TVN Turbo.

Pionierskie rozwiązanie w katalogu ProfiAuto

Pionierskie rozwiązanie w katalogu…

Katalog Części Samochodowych ProfiAuto został wzbogacony o możliwość doboru dedykowanych blokad rozrządu do wybranego pojazdu. Firma Moto-Profil jako pierwsza w kraju skatalogowała narzędzia do obsługi rozrządu różnych producentów pod konkretną markę pojazdu. Dla klienta oznacza to łatwość w…

Wakacje z PitStopem

Wakacje z PitStopem

Większość z nas wakacyjne wyprawy ma już za sobą. Początek września to zatem najbardziej odpowiedni moment, by podsumować letnią odsłonę akcji PitStop z marką ProfiAuto. A liczby są okazałe: niemal 1800 skontrolowanych pojazdów i ponad 6000 przejechanych kilometrów.

Zobacz więcej wydarzeń na ProfiAuto.pl »