O firmie

Nasza sklep motoryzacyjny i warsztat gwarantuje pełną satysfakcję swoich klientów.

We wczesnych latach 90' zapotrzebowanie rynku na części zamienne dało początek naszej firmie. Sklep motoryzacyjny został otwarty w 1993 roku. Na przestrzeni tych lat zdobyliśmy bogate doświadczenie pozwalające służyć Państwu najwyższym profesjonalizmem. Wraz z dynamicznym rozwojem rynku motoryzacyjnego nasz sklep sukcesywnie się rozrastał, zmieniając też kilkukrotnie siedzibę. Obecnie mieści się ona w Kościerzynie przy ulicy Wojska Polskiego 5a (mapa dojazdu »). Jest to punkt w centrum miasta, znajdujący się przy głównej trasie nr 20.

Sklep motoryzacyjny i warsztat samochodowy Kościerzyna

Posiadamy w swojej ofercie zarówno towar najwyższej jakości od powszechnie znanych i renomowanych dostawców na tzw. pierwszy montaż do produkcji samochodów, jak też znacznie tańszy, lecz dobry jakościowo asortyment, pochodzący od mniej znanych producentów.

Bez względu na to czy samochód jest marką europejską czy azjatycką, klienci mają pod ręką pełny asortyment auto części oraz dużą ilość narzędzi i wyposażenia warsztatowego.

Nasza firma gwarantuje pełną satysfakcję swoich klientów. Dzieje się tak, ponieważ u nas można dostać auto części renomowanych dostawców do wszystkich typów samochodów za przystępną cenę oraz zamontować je w profesjonalnym serwisie samochodowym. Trudno w to uwierzyć, ale właśnie taka jest prawda. Przekonać się można o tym w naszym punkcie sieci ProfiAuto, gdzie w pełni fachowa obsługa pomoże nam dokładnie dobrać interesującą nas część. Ogromny asortyment auto części dostępny w zasięgu ręki!